Portrety

Portrety na zamówienie

W ofercie podstawowej, rysuje w technice ołówek, czarno-biała albo w kolorze. Portret ze zdjęcia to dobry pomysł na udany prezent urodzinowy, prezent okolicznościowy dla rodziny, chłopaka, dziewczyny, znajomych.


Proponuje Państwu wykonanie portretu na zamówienie w technice ołówka lub węgla. Każde zamówienie traktuje ze szczególną uwagą i jest dla mnie wyzwaniem choć, rysuje prawie od zawsze. W moich portretach staram się wydobyć charakterystyczne rysy twarzy danej osoby. Koncentruje się na starannym wykonaniu, nastroju, emocji portretującego oraz zachowania estetyki rysunku.

Portrety wykonuje na papierze przystosowanym zależności od techniki wykonania. Jeżeli chodzi o format to nie ma dla mnie ograniczeń, najczęściej wybierany format to 30 x 42 cm ( A3 ) albo 21 x 30 cm ( A4 ).

Wykonuje portrety indywidualne, grupowe, zwierząt.


 

Jak zamówić?

KROK PO KROKU:

  1. Prześlij zdjęcia portretu jak najlepszej jakości na nasz adres email:
    eema
  2. Po akceptacji zdjęcia, wpłacasz zaliczkę na PayPal’a albo nasze konto 50% wartości zlecenia albo w całości.
  3. W przeciągu 1-3 dni roboczych wykonam portret.
  4. Następnie przesyłam skan pracy do akceptacji.
  5. Po akceptacji portretu, ustalam miejsce odbioru na terenie Gorlic, Krakowa.
  6. Ewentualnie po otrzymaniu pozostałą część na nasze konto wysyłam rysunek  pocztą albo kurierem.

Sekcja strony głównej

To jest przykład sekcji strony głównej. Sekcja ta może być na dowolnej stronie oprócz strony głównej, włączając to stronę prezentującą ostatnie wpisy.

O nas

Możesz być artystą, który chciałby przedstawić siebie i swoją pracę, a może to strona firmowa, a sama firma ma misję do opisania.

Blog

Kontakt

Strona z podstawowymi informacjami kontaktowymi, takimi jak adres, numer telefonu. Można także spróbować wtyczki, za pomocą której dodamy formularz kontaktowy.